Szydłowiec

Bezchlorowy basen

BEZCHLOROWY BASEN

Zanurz się z błogością w wodzie, zapomnij całkowicie o chlorze i chemii basenowej. Zawsze krystalicznie czysta i bogata w tlen woda, jak w górskim strumieniu, który jest symbolem czystości i życia, uzyskana została uzyskana została dzięki technologii ożywionej wody metodą Grandera.

Basen ten jest pierwszym basenem w Polsce, w którym zastosowana została bezchlorowa, innowacyjna, bardzo zdrowa dla człowieka metoda uzdatniania wody,  w wyniku której nie ulatniają się żadne szkodliwe związki chemiczne.

Krystalicznie czysta, bezzapachowa woda z jonami srebra nie wywołuje żadnych alergii, natomiast chroni i pielęgnuje skórę. Po kąpieli w naszym basenie wystarczy tylko osuszyć ciało i natrzeć je nawilżającym balsamem znajdującym się w pokoju Gości, aby działanie naszej „ wody” trwało dalej.

Kąpiel w takiej wodzie to czysta przyjemność i komfort dla wszystkich zmysłów!

Basen o wymiarach 24m x 9m (170m2 wody) wyposażony jest w liczne atrakcje wodne: rwącą rzekę która nie ma końca, wodno-powietrzne gejzery, podwodne masujące leżanki i siedziska, wodne wylewki: masażery karku i kręgosłupa, ścienne dysze masażu ciała, jacuzzi itp. Zażywając orzeźwiających kąpieli Goście mogą jednocześnie podziwiać piękno zabytkowego pałacowego parku, a w ciepłe dni opalać się na zewnętrznym tarasie.