Zabawy Sportowe > Golf WodnyGolf wodny od 1 400 zł netto za godzinę rozgrywki– oferta ważna przy sprzyjającej pogodzie

Golf wodny - sport, który z pewnością stanie się Twoim ulubionym. Propozycja skierowana jest zarówno dla zagorzałych zwolenników tradycyjnego golfa jak i dla tych, którzy nigdy wcześniej nie mieli okazji zagrać. Golf jako sport grupowy stanowi świetną rozrywkę dla grona starych znajomych, a także ułatwia integrację z tymi nowopoznanymi. Piękna okolica, zabytkowy park i pałac, o bogatej historii tworzy urokliwy klimat, a profesjonalna obsługa sprawi, że rozgrywka będzie komfortowa i niezwykle odprężająca.

Wodny Driving Range w Posiadłości Manor House dzięki oryginalności swojej oferty pozwoli Ci udoskonalić umiejętności gry w golfa, jak również uświetni najlepsze zabawy integracyjne a przez unikalność i wyjątkowość zapadnie na długie godziny w pamięci osób korzystających z tej atrakcji.

Golf wodny składa się z 6 stanowisk usytuowanych na wzniesieniu, dzięki czemu idealnie widać lot i miejsce lądowania piłki. Z tych stanowisk należy trafić niezatapialną piłką do wyznaczonych na wodzie obszarów.

Oferta nasza może mieć charakter treningowy – polegający na doskonaleniu techniki celowania jak i współzawodnictwa polegającego na trafieniu jak największej ilości piłek do każdego z wyznaczonych obszarów na wodzie.

Wartość: 6 stanowisk, nielimitowana ilość piłek oraz prowadzący

- pierwsza godzina 1400 zł netto

- druga godzina 1200 zł netto

- każda następna 1000 zł netto

- dodatkowo płatne wynajęcie trenera do nauki gry w golfa