Szydłowiec

Zabawy Sportowe > Strzelectwo Sportowe

Strzelectwo sportowe - /czas od 2 do 4 godz./ do 25 osób – 3500zł netto – 100zł za każdą następną osobę.

 


Strzelectwo to idealny sposób na rozwój i motywację, zmusza do pracy nad sobą, uczy koncentracji, precyzji, cierpliwości i solnej woli. Ten sport gwarantuje wielkie emocje oraz wysoki poziom adrenaliny. A ostra i zdrowa rywalizacja na długo staje się głównym tematem rozmów wśród uczestników.
strzelanie z wiatrówki do tarczy – stanowisko: karabinek pneumatyczny, tarcza, śrub strzelniczy, sędzia. Wszyscy zawodnicy oddają po 5 strzałów z broni długiej do tarczy z odległości 7m. Na podstawie ilości zdobytych punktów wyłoniony zostaje najlepszy strzelec broni długiej.
strzelanie z łuku sportowego – stanowisko: łuk, tarcza, komplet strzał, sędzia. Zawodnicy oddają po 5 strzałów do tarczy z odległości 12m. Na podstawie ilości zdobytych punktów wyłoniony zostaje najlepszy łucznik.
strzelanie z pistoletu pneumatycznego Beretta do tarczy – stanowisko: pistolet pneumatyczny, tarcza, śrub strzelniczy, sędzia. Wszyscy zawodnicy oddają po 5 strzałów z broni długiej do tarczy z odległości 7m. Na podstawie ilości zdobytych punktów wyłoniony zostaje najlepszy strzelec broni krótkiej.
strzelanie z procy sportowej do tarczy – stanowisko: proca, tarcza, pociski, sędzia. Zawodnicy oddają po 5 strzałów do tarczy z odległości 12m. Na podstawie ilości zdobytych punktów wyłoniony zostaje najlepszy procarz.
Po zakończeniu rywalizacji, na podstawie sumy zdobytych punktów wyłoniony zostanie najlepszy zawodnik „Król” lub „Królowa Strzelców”.
Dla najlepszych zawodników są przewidziane nagrody oraz Nagroda Głowna dla „Króla” lub „Królowej Strzelców”.
W razie złych warunków pogodowych stanowiska strzelnicze są umiejscowione pod namiotami.
Powyżej 40 osób przygotowujemy po 2 stanowiska strzelnicze.