Szydłowiec

Zabawy Sportowe > Olimpiada Sportowa

,,Olimpiada sportowa” - Turnieje rekreacyjne:Wartość: wszystkie rozgrywki przeprowadzane równolegle – do 2 godz. – 8.000 zł

wszystkie rozgrywki przeprowadzane równolegle – do 3 godz. –10.000 zł

wszystkie rozgrywki przeprowadzane równolegle – do 4 godz. – 12.000 zł

Oferta dla grup 30 - 100 osobowych. Olimpiada polega na rozgrywaniu określonych dyscyplin sportowych: golf wodny, siatkówka plażowa, badminton, łucznictwo, strzelectwo, rzut oszczepem lub włócznią. Zabawa rozgrywana na terenie parku, w zależności od potrzeb klienta w czasie od 2 do 4 godz. Zwycięzcy za I, II, i III miejsca w każdej konkurencji otrzymują dyplomy i puchary, które zostaną wręczone na specjalnie przygotowanym podium.Realizacja obejmuje :
Sześć stanowisk do golfa wodnego, 5 pierścieni wodnych, komplety kijów golfowych, profesjonalne pływające piłki, sędzia.
Jedno boisko do plażowej piłki siatkowej, siatka + słupki, sędzia, tablica wyników, 3 profesjonalne piłki.
Dwa boiska do badmintona, 2 sędziów, 2 siatki, 8 – 10 rakiet dla graczy, lotki z piór.
Dwa stanowiska łucznicze - tarcze, łuki, komplety strzał, sędzia.
Cztery stanowiska strzeleckie – 2 do broni krótkiej oraz 2 do długiej, 2 pistolety na naboje gazowe, 2 karabinki pneumatyczne, komplety naboi oraz 2 paczki śrutu strzelniczego.
Nagłośnienie, odtwarzacze do płyt CD.
Profesjonalne przeprowadzenie konkurencji sportowych koordynowane przez prowadzącego olimpiadę sportową sędziego głównego zawodów.
Dla uczestników odpadających z turnieju lub oczekujących: nauka rzutu oszczepem lub włócznią (dla chętnych -gratis).Szczegółowy plan rozgrywek:

- Golf wodny –Driving Range

Ilość uczestników zależna od zgłoszeń (wielkości grupy). Czas turnieju: 2 – 3 godz.

Skład drużyny: od 3 do 6 osób

System rozgrywek: pucharowy

Zasady rywalizacji: drużyny rywalizują ze sobą w systemie pucharowym (przegrywający odpada). Zadaniem zespołu jest wykonanie 12 uderzeń w piłeczki kierując je w wyznaczone na wodzie pierścienie. Zawodnik w zespole uderza minimum 2 razy. Każdy pierścień od najbliższego do najdalszego punktowany jest w kolejności 4,6,8,10,15 pkt. Zespół z największa ilością punktów przechodzi do dalszej rywalizacji, aż do wyłonienia zwycięzców.

- Siatkówka plażowa

Ilość uczestników zależna od zgłoszeń. Czas turnieju; 2 – 4 godz.

Skład drużyny: 2 osoby + 1 rezerwowy

System rozgrywek każdy z każdym, bądź pucharowy ( przegrywająca drużyna odpada, zwycięzca przechodzi do dalszej części rozgrywek).

Mecze w drużynach 2 – osobowych z jednym rezerwowym. Możliwość zmiany dokonuje się po zakończeniu jednego seta. Spotkanie rozgrywa się do 2 –óch wygranych setów, natomiast set do 15 pkt.

- Badminton

Ilość uczestników zależna od zgłoszeń . Czas turnieju: 2 – 4 godz.

Skład zespołu: 2 osoby

System rozgrywek: rosyjski (para przegrywająca przechodzi na lewą stronę drabinki zgłoszonych i rozstawionych zespołów, natomiast wygrywająca zostaje na stronie prawej).

Mecze w drużynach 2 – osobowych. Spotkanie rozgrywa się do 2 – óch wygranych setów, natomiast set do 15 pkt.

- Łucznictwo

Ilość uczestników zależna od zgłoszeń. Czas turnieju: 2 – 4 godz.

Skład zespołu: 1 osoba

System rozgrywek: pucharowy

Rywalizacja drużyn jednoosobowych po uprzednio wcześniejszym losowaniu przeciwnika. Zawodnicy oddają po 6 strzał do tarczy z odległości 12m, wygrywa zawodnik z większą ilością punktów.

- Strzelectwo

Ilość uczestników zależna od zgłoszeń. Czas turnieju: 2 – 4 godz.

Skład zespołu: 2 osoby,

System rozgrywek: pucharowy.

Losowanie par rywalizujących ze sobą. Wygrywająca para przechodzi do dalszej części rozgrywek, przegrywająca odpada. Pary rywalizują ze sobą na 2 – óch stanowiskach strzeleckich. Pierwszy z zawodników oddaje 5 strzałów z broni krótkiej z odległości 5m, natomiast drugi z broni długiej z odległości 7m. Suma strzelonych punktów jest wynikiem drużyny.

- Rzut oszczepem lub włócznią

UWAGA !!!

W przypadku złej pogody zawody rozgrywane są na hali sportowej o wymiarach 42m na 26m, z trybunami, możliwością dzielenia na trzy części. Do dyspozycji 4 szatnie z prysznicami. Halowe rozgrywki możliwe są w godzinach popołudniowych od poniedziałku do piątku, a w soboty i niedziele przez cały dzień.